MUDr. Jiří Poledník

0

Na pozici primáře v kroměřížské nemocnici pracuji 3 roky. Oddělení pod mým vedením získalo akreditaci pro postgraduální vzdělávání a prošli jsme akreditací SAK. Podařilo se mi navýšit množství lékařů. Oddělení je dlouhodobě ekonomicky v pozitivních číslech. Aktivně se věnuji výchově mladších kolegů. Zavedl jsem nové operační i neoperační metody jako MILOS, zadní komponentní separace, laparoskopické operace na kolorektu, ERAS, zavádění peritoneálních katetrů a NPWT. Tyto metody prezentuji na kongresech a v případě podtlaku vedu také kurzy jeho použití. Při kýlních workshopech pořádaných na našem oddělení demonstruji operace ventrálních i tříselných kýl. Z operačních postupů se mimo všeobecnou chirurgii a septickou traumatologii nejvíce věnuji kolorektální chirurgii.

0

Happy Clients

  • List Title #1
  • List Title #2
  • List Title #3
Step 1

Start Marketing

consectetur adipiscing elit, sed do
eiusmod Lorem ipsum dolor sit amet,
consectetur.

No category found

Ambulance Slavkov u Brna


úterý - ZAVŘENO
středa 7.30 - 18.00 hod
pátek - 7.30 - 14.30 hod
(po 12. hodině vždy jen objednaní pacienti)

Malinovského 551,
684 01 Slavkov u Brna

Tel.: 544 423 443

MUDr. Jiří Poledník

Účinná léčba a prevence vzniku vrásek

Léčba nadměrného pocení

Botulotoxin se používá pro léčbu nadměrného pocení v oblasti podpaží, plosek nohou i rukou. Při aplikaci dojde ke snížení aktivity potních i mazových žláz.

Ošetření se provádí ambulantně. Aplikace je rychlá, trvá několi minut a výsledek se obvykle dostaví během 3-7 dnů, nejpozději do 2 týdnů.

Efekt trvání je individuální a závisí taktéž na ošetřované oblasti. Obvykle trvá 4-12 měsíců, a poté je nutné aplikaci zopakovat.

Aplikace kyseliny hyaluronové

Omlazení pleti pomocí látky tělu vlastní

Kyselina hyaluronová je látka, která se přirozeně vyskytuje v lidském těle. v kůži zajišťuje hydrataci, elasticitu a je tak klíčem k mladistvému vzhledu pleti.

Používá se k vyhlazení hlubších vrásek, často v kombinaci s botulotoxinem, k omlazení a rozjasnění plesti, k výplnit vpadlých jizev a zvětšování rtů.

K udržení efektu je vhodné aplikaci kyseliny hyaluronové zopakovat během 8-12 měsíců.

Zavolejte nám a domluvte si konzultaci ještě dnes.

Kontakt

Napište nám

info@chir4all.cz

Zavolejte do Bučovic

517 325 717

(po, čt 7.30 - 14.30)

Zavolejte do Slavkova

544 423 443

(st - liché týdny 8.00 - 18.00; pá 7.30 - 14.30)